İller arası nakliye ücretleri

İller arası nakliye ücreti

2016 ylı için Taşımacılık Fiyatları

İller arası evden eve nakliye ücretleri için belirlediğimiz fiyatlar oldukça ilgi çekmektedir.


1. Eşyalarnızın .2+1 3+1 4+1 vs eşyanın çokluğu ve niteliğine göre fiyatlar belirlenir bunun net bir şekilde ücretlendirile bilmesi için müşteri temsilcimiz sizden detayları alarak bilgi aktarır.


2. Taşinacak evin kaçıncı kattan alınıp kacıncı kata taşınacağı Hangi ilden hangi ile nakliye yapılacacağı eşyalarınız 1 araçtamı yoksa bir aracın yarısıylamı taşınacak bunlar ücretleri değiştirir.


3. Katlarınız yüksek olabilir ve binanızda yük asansörü olmaya bilir bu durumda dış cephe asansörü kurulabilir evinizin balkon veya penceresinden eşyalarınız viç yardımıyla indirilerek gittiği ildede kiralama yöntemiyle kiralık asansör çağrılır ve aynı şekilde vinçlede çıkarılması sağlana bilr tüm bunlar bir maliyet değişikliği yapa bilmektedir.


Örneğin eşyanız samsunda 6. kattan alınıp izmirde 5. kata gidecek bunun için asansörlü taşıma ücreti 2+1 bir daire için 2800 tele gibi bir rakam olabilir asansörün kurulması 400 tele gibi bir rakam değiştirir.


5. Fiyatları değiştiren faktörler arasında küçük ev eşyalarının kimler tarafından toplanacağı. Eğer evini taşıttıracak olanlar mutfaktaki cam kırılacak vs ve kıyafarlerini bizim toplamamızı arzu ederlerse fiyatta 350 TL ila 550 TL arasında fiyatları değiştirebilir çünkü toplama işleri bizim tarafımızdan uzman elemanlar ve ambalaj mağzemeleriyle yapılmaktadır. Bunlar. Koli, strej, patpat, jilatin, hunç, vs gibi meteryaller gerektirir.


6. İller arası ücretleri değiştiren bazı faktörlerde vardırki bunlar nadiren talep edilmektedir. Eşyalarınız eğer başka bir ilde depoya gidecek ise depolama için ambalajlama istediğiniz zaman ambalaj mağzemeleri şyalarınızın üzerinde kalır ve bir ambalaj ücreti ödeyebilirsiniz.


9